FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu  Forum MKS Pogoń Barlinek Strona Główna » Juniorzy Pogoni Barlinek

Dołączył: 08 Sty 2007
Posty: 38 Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Barlinek

PostWysłany: Pon 12:00, 18 Cze 2007 Back to top

W Rozegranym w Niedziele pierwszym meczu barażowym pomiedzy juniorami Pogoni Barlinek a Iny Goleniów padł wynik remisowy 2:2. Pierwsza połowa to zdecydowana przewaga piłkarzy co zaowocowało prowadzeniem 1:0. Po przerwie gra Pogoni wyglądała składniej choc trudno było doprowadzic do remisu. Po rzucie wolnym zrobiło się 2:0 dla Iny była to już 75min meczu. Ale własnie ostatnie 15min należało juz tylko do Pogoni, w zameszaniu w polu karnym z najbliższej odległosci piłke do bramki wpakował J.Gaweł. Drużyna z Barlinka dominowała coraz bardziej naciskając na Goleniowian, Co zaowocowało drugą bramką strzeloną przez P.Kuzdaka. Za Tydzien Rewanż w Niedziele 24 Czerwca w Goleniowie o godz. 15:00 ! Miejmy nadzieje ze Juniorzy pokażą kto zasłuzył na Lige Wojewódzką.

Skład: Banaszczyk (75' Trafalski) - Skowron - Wrzeszcz - Kubiak - Zyr - Kozioł (87' Rychter) - Gaweł - Januszko - Owczarek (33' Blezień) - Antkiewicz (80' Zduńczyk) - Basinski

Polar

Dołączył: 06 Paź 2006
Posty: 37 Przeczytał: 0 tematów

PostWysłany: Pon 20:59, 18 Cze 2007 Back to top

walka!!walka!!!walka!! pany chcemy grac w klasie wyżej musimy wygrac i nie ma co sie oszukiwac moze już czarek powróci, może paju bedzie musimy dac rade i może marek bedzie!!!! walczymy do końca!! POGOŃ WALCZĄCA, POGOŃ WALCZĄCA DO KOŃCA!!